Moderní a prostorné pokoje Vienna House Easy Pilsen nabízejí komfortní ubytování na vysoké úrovni. Všechny pokoje mají individuálně nastavitelnou klimatizaci, vysokorychlostní internet, satelitní TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávač, rádio, protipožární alarm, minibar, bezpečnostní schránku, psací stůl a hosté si mohou i sami kdykoliv chtějí připravit ve svém pokoji kávu i čaj. Dva z pokojů jsou přizpůsobeny i handicapovaným osobám.
Všechny pokoje  jsou komfortně zařízené, kde nic nechybí, perfektně zapadají do celkového moderního designu hotelu a poskytnou klidný, ničím nerušený spánek a navodí příjemnou atmosféru pro relaxaci, s níž mohou hosté  pokračovat v sauně v přilehlém fitness studiu.
A pokud hosté nepotřebují každý den uklízet, stačí, aby ráno pověsili zvenku plátěný sáček na kliku dveří a až se vrátí, najdou v něm malou pozornost.  
V hotelové restauraci najdete velký výběr snídaní s množstvím ovoce a zeleniny. Začněte svůj den s energií a vitalitou a užijte si komfortní a moderní atmosféru hotelové restaurace. K restauraci patří i letní terasa s posezením.

Facebook

Kam v Plzni
Ideálním cílem rodinného výletu je plzeňská zoologická a botanická zahrada. Nachází se blízko centra města, v atraktivně členitém areálu s vodními plochami, arboretem, skalami a parkovou úpravou. Žije tu přes tisíc druhů zvířat, hvězdami jsou pár indických nosorožců či žirafy Rothschildovy. Najdete tu volné přírodní výběhy opic a šelem, druhý největší medvědinec v Evropě, sukulentní skleník či naučné stezky. Součástí Zoo je botanická část s meditační Japonskou zahradou a vesnický statek Lüftnerka. 

Dinopark
V horní části areálu zoo Plzeň naleznete také oblíbený DinoPark, lákavá atrakce s ozvučenými a pohyblivými modely prehistorických ještěrů, které jsou zasazeny do přírodních scenérií připomínající jejich životní prostředí v dávné minulosti. Expozice se každoročně obměňují a k hlubšímu poznání nebezpečného světa druhohor přispívají i 3D filmy promítané ve zdejším kině. Na paleontologickém hřišti si mohou děti odkrýt kostru dinosaura.

Techmania Science Center a 3D planetarium
Vědecké show, hlavolamy, demonstrace pokusů, klasické i interaktivní expozice, nečekané experimenty, netradiční workshopy a navíc supermoderní planetárium v plzeňském science centru Techmania za každého počasí přesvědčí celou rodinu nebo školní třídu o tom, že věda není jen o bádání, ale dá se s ní dobře bavit a hrát si. Na ploše větší než 7 500 m2 můžete poměřit síly se zástupci zvířecí říše nebo se přesvědčit, že fyzika umí být i zábavná. Techmania Science Center a planetárium se nachází v bývalé průmyslové hale a jídelně v areálu plzeňské škodovky.

Procházka městem
Ani s dětmi nevynechejte procházku historickým centrem – vystoupejte na nejvyšší kostelní věž v České republice, pohlédněte na exteriéry historických budov – například plzeňskou radnici, Velké divadlo, Státní vědeckou knihovnu, Měšťanskou besedu, Západočeské muzeumu a zastavte se u sochy Spejbla a Hurvínka, kteří v Plzni vznikli.  

Muzeum loutek
Do Muzea loutek se zajděte podívat na Spejbla a Hurvínka, dvě světoznámé loutkové postavičky původem z Plzně. V Muzeu loutek jsou k vidění i další loutky a loutková divadla, která působila na Plzeňsku od pol. 19. století do současnosti. Expozice nejsou jenom na dívání, s některými loutkami si můžete i sami zahrát divadlo. Zážitek z loutkové Plzně doplňte návštěvou některé z mnoha originálních loutkových her Divadla Alfa. 

Muzeum strašidel
Muzeum strašidel najdete na západní straně nám. Republiky, v samém centru města Plzně. Ve sklepení dnes již zbořeného domu, který už od 16. století býval domem hostinským. Dům, jako celá Plzeň, je protkán pověstmi, pohádkami, tajemnými bytostmi a strašidly. Nahlédněte do světa pohádek a kouzel zapomenutých časů staré Plzně a okolí.

Plzeňský pivovar
Žádný návštěvník města nemůže minout Plzeňský pivovar, ani Gambrinus, ani Pilsner Urquel. A v případě ubytování ve Vienna House Easy Pilsen,už proto ne, že si do pivovaru hosté dojdou po mostě, který ústí na straně jedné do areálu pivovaru a na straně druhé do prvního patra hotelu. Oba pivovary nabízejí velmi kvalifikované komentované prohlídky i s ochutnávkou chmelového moku.

Táňa Pikartová
www.viennahouse.com


 

 

Fotogalerie k článku