Velkou výhodou z hlediska zdravotní bezpečnosti je fakt, že ubytování na těchto rodinných farmách je omezeno maximálním počtem pěti apartmánů, pěti nebo osmi pokoji. Z toho vyplývá trvale nízký počet hostů, a to i v průběhu turistické sezóny. Farmy se nacházejí na klidných místech uprostřed přírody, daleko od měst či přelidněných aglomerací. Na rozdíl od hotelů sem nepřichází žádný externí personál, všechny potřebné služby zajišťuje rodina farmáře. Klid, pohodu a bezpečí hostů tak vůbec nic neruší. Návštěvníci si tak mohou konečně vydechnout po stresujícím období, které v posledních měsících prožili téměř všichni lidé v celé Evropě.

Facebook

Farmáři jsou na celou situaci velice dobře připraveni. Aby bylo zabráněno shromažďování většího počtu osob, je možné snídani zanést až před dveře samotného pokoje nebo apartmánu. Vzhledem k výborné kvalitě domácích produktů jako je máslo, vejce, mléko, jogurt, chleba a v neposlední řadě ovoce a zeleniny není potřeba navštěvovat prodejnu potravin.  Na dodržování hygienických pravidel dohlíží farmáři i při letních aktivitách, které hostům nabízejí. Jako je například vaření, řezbářství, kutilství nebo výlety v koňském sedle. Tyto akce budou organizovány pouze na vyžádání. Vstup do stájí bude prováděn za přísného respektování vzdálenosti dvou metrů mezi přítomnými lidmi.

Díky těmto pravidlům hosté stráví pobyt na farmě s klidným vědomím, že se mohou volně a bezpečně pohybovat v nádherném prostředí s krásnou přírodou a impozantními horami. V údolích se zelenými loukami, přírodními jezery a vonícími lesy, pod modrou oblohou zalitou sluncem.

Dovolená na horské farmě Roter Hahn je skvělou volbou pro uklidňující a relaxační dovolenou. Je natolik odlišná od běžné masové turistiky, že může být přesně tím osvěžujícím zážitkem, který po nedávném těžkém období všichni potřebujeme.

Redakce FFN

www.roterhahn.cz

Fotogalerie k článku