Poslední květnový víkend se také otevřel vyhlášený Špindl Bike Park, kde si můžete vyzkoušet jednu z celkem šesti tratí včetně Pumptracku.

Facebook

Plánujete dovolenou a hledáte nejbezpečnější destinaci? Vyrazte do samého srdce Krkonoš a vyhněte se přelidněným letoviskům. Skiareál není jen oblíbeným centrem zimních sportů, ale také významným turistickým střediskem. I bez sněhové nadílky nabízí nesčetné možnosti aktivního odpočinku a relaxace. Prožijte slunečné počasí na čerstvém vzduchu, obklopeni nádhernou přírodou. V rámci ubytování ve vybraných partnerských hotelech získáte navíc pro všechny členy rodiny jízdenky na lanovky zdarma.

„Na hřebenech Medvědína i Svatého Petra čeká na každého návštěvníka spousta atrakcí. Zábavná dětská hřiště v oblacích s unikátními hracími prvky, nádherné výhledy, možnosti pikniku v centru Krkonoš. U dolní stanice lanovky na Medvědín i v centru města nyní nově nabízíme možnost vypůjčení opravdu kvalitních elektrokol. Společně s Kolem pro život, organizátory největšího seriálu závodů horských kol v Evropě, jsme spustili prémiový projekt E-bike půjčovny. Bezmála sto kilometrů cyklotras si tak mohou bez problému užít i začínající sportovci,“ popsal ředitel skiareálu René Hroneš.

V okolí střediska se také můžete vydat s dětmi na různorodé několikakilometrové naučné stezky. Všechny mají svůj originální příběh a po cestě se dozvíte mnoho zajímavých informací o dané lokalitě. Špindlerův Mlýn také koncem května otevřel Špindl bike park vyhlášenou freeride trať pro zkušené i začínající jezdce. Některé trasy jsou dlouhé až sedmi kilometrů a užijí si je profesionální i amatérští bikeři. Na své si ale přijdou i fanoušci terénních koloběžek a čtyřkolek. Mezi dětmi ale jednoznačně vedou šlapací elektrobuginy v buggy centru a trampolínový park na spodní stanici medvědínské lanovky.

„Nezapomněli jsme ani na návštěvníky, kteří chtějí zažít Špindl trochu jinak mimo dění v centru města. Od 12. června si mohou pronajmout pozemek pro stanování přímo pod sjezdovkou ve Svatém Petru. Pobyt ve stanovém městečku je intimnějším a rozhodně i dobrodružnějším způsobem, jak se dají poznat Krkonoše,“ dodal Hroneš.

S každým nákupem v provozovnách Spindl Gastronomy a Spindl Motion můžete navíc v rámci věrnostního programu GOPASS sbírat body, které následně lehce směníte za slevy a speciální akce.

Redakce FFN

www.skiareal.cz

Fotogalerie k článku