Nezávislí cestovatelé neustále hledají místa, která nejsou přeplněná turisty, restaurace doporučené místními gurmány nebo tajná zákoutí ideální pro fotku na Instagram. S nabídkou Vienna House Hidden Secrets nyní mohou objevit tolik nového. Ve Vienna House na hosty totiž čeká speciální klíč, který lze vyměnit za tipy od místních, a tím si odemknout „tajemství“ neznámých lokalit. Navíc získají slevu 25 % na ubytování a možnost zúčastnit se fantastického slosování.
 
„Inspirováni konceptem tajemných speakeasy barů motivujeme hosty, aby prozkoumávali lokality a sdíleli tipy od místních, které jim prozradíme výměnou za klíč. Jedná se například o adresu nově otevřené senzační kavárny, speciální nápoje mimo standardní barový lístek nebo malé butiky ukryté na zadních dvorcích. Hosté se tak sami stávají průzkumníky, které povzbuzujeme, aby své objevy sdíleli dále,“ vysvětluje Betina Welter, ředitelka marketingu a komunikace ve Vienna House.
 
Hosté, kteří si rezervují nabídku, obdrží také nálepku, s níž budou moci prezentovat své tajné tipy a sdílet je na sociálních sítích dále. Každý, kdo své příspěvky označí hashtagy #whatsyourhiddensecret a #speakeasy na Facebooku nebo Instagramu, má šanci vyhrát dvoudenní pobyt ve Vienna House dle vlastního výběru, a to včetně snídaně a večeře.
 
Nabídku Hidden Secrets je možné rezervovat online až do 2. února 2020 výhradně na webu www.viennahouse.com. Tato akce je k dispozici na vyžádání a dle dostupnosti ve všech zúčastněných hotelech Vienna House, pro cesty realizované do 29. března 2020.

Facebook

 

Redakce FFN