Za doby prohibice v USA vzkvétaly tzv. speakeasy bary, kde se alkohol hostům podával tajně. Aby se zabránilo odhalení ilegálních podniků, pouze se o nich šeptalo. Odtud pochází jejich pojmenování.

Facebook


Dokonce i dnes jsou skrytá a tajná místa velmi atraktivní. Kolují zvěsti, mluví se o nich v narážkách, ve smyslu říkal to kamarád kamaráda - pokud znáte heslo, je vám zde nabídnuto více, než je na první pohled zřejmé. A to platí i letos v létě ve Vienna House. Pokud si hosté zarezervují nabídku v kampani Skrytá tajemství online, prozradí jim Vienna House při příjezdu heslo, které umožní přístup k exkluzivním nabídkám v hotelech a v jejich okolí. To vše navíc se čtvrtinovou slevou z ceny ubytování.


„Jedno místo otevírá dveře na tajnou střešní terasu, druhé nabízí speciální koktejly, které v menu nenajdete. Také partneři v destinacích nabízí zákazníkům s heslem něco extra,“ vysvětluje Betina Welter, ředitelka komunikace ve Vienna House. „Ale to vše prozradíme hostům až na místě, jinak to přeci není tajemství.“


Nabídku Skrytá tajemství je možné rezervovat online na www.viennahouse.com do 15. srpna 2019 ve všech zúčastněných hotelech dle dostupnosti pro cesty od 1. července do 30. srpna 2019.
Akce zahrnuje 25% slevu na ubytování včetně snídaně, vysokorychlostní Wi-Fi a bonusové míle Miles & More.

 

Redakce FFN

www.viennahause.com