Zima s Vienna House je rozmanitá a pestrá. V každé destinaci je možné objevovat a zažít něco nového, od jízdy na saních v katovickém parku přes prohlídky historických interiérů v Plzni až po kuriózní kavárny v Lipsku či Bratislavě nebo zábavné taxi projížďky městem ve Wuppertalu. Tým Vienna House má pro všechny připravenou řadu tipů na základě jejich preferencí i délky pobytu.
 
„Motivujeme hosty k tomu, aby se stali pravými objeviteli, ať už vyrazí do Lodže, Paříže, Bukurešti nebo Ambergu. Skutečně zajímavé zážitky, které si po návratu ještě dlouho pamatujeme a rádi doma vyprávíme, jsou pokaždé ty, které jsou něčím výjimečné. Ve Vienna House vždy přicházíme s novými podněty a poskytujeme cestovatelům podporu a lokální tipy, mimo jiné i individuálně během pobytu,“ říká Betina Welter, marketingová & PR ředitelka Vienna House.
 
Už nyní jsou na domovské stránce Vienna House, na blogu a na sociálních sítích pod #hiddensecrets zveřejňovány různé tajné tipy a akce. Společně se zimními nápady mohou cestovatelé využít dvacetiprocentní slevu na ubytování, kterou je možné získat při rezervaci online na adrese www.viennahouse.com. V ceně je zahrnuta snídaně a bezplatná vysokorychlostní wi-fi.
 
Nabídka online je platná na vyžádání a dle dostupnosti ve všech participujících Vienna House, a to při rezervaci od 26. listopadu 2018 do 3. února 2019 a pro cesty v období od 26. listopadu 2018 do 31. března 2019. Nabídku nelze stornovat ani kombinovat s jinými akcemi.
 
Táňa Pikartová

Facebook

www.viennahause.cz