Obě skupiny provozují podobně zaměřené hotely, které se vyznačují uvolněnou atmosférou, moderním duchem i kulturou a pohostinností odpovídající zemi původu obou skupin. AHS provozuje v Asii 22 hotelů, z toho dvanáct pod hlavičkou oceňované značky U Hotels & Resorts. V dohledné době bude otevřeno dalších 13 hotelů U Hotels & Resorts.

Ambiciozní plány
Asijská pobočka Vienna House se sídlem v Bangkoku bude za plné podpory AHS řídit růst značky Vienna House v Asii.
Plán počítá s dokončením dvou až tří projektů ročně. Důraz bude kladen zejména na hotely ve městech a resorty. Evropská centrála ve Vídni bude řídit expanzi značky U Hotels & Resorts ve střední Evropě, kde se bude zaměřovat na otevírání nových urbanistických hotelových resortů.
K založení joint venture mezi AHS a Vienna House dochází v návaznosti na nedávno oznámené změny ve vlastnické struktuře Vienna House. Mateřskou společností obou řetězců je BTS Group Holdings, jedna z největších veřejně obchodovatelných firem v Thajsku.
„Společnosti se navzájem znamenitě doplňují,“ vysvětluje Rupert Simoner, generální ředitel Vienna House. „Máme stejnou prozákaznicky orientovanou filozofii a stavíme na silných stránkách našich kultur. Sdílíme rovněž stejné hodnoty, máme podobné cíle růstu a posouváme se vpřed stejným tempem. Vlastně nás to velmi baví!“ říká Simoner, když popisuje asijsko-evropské partnerství. Úvodní rozhovory o nových projektech již probíhají. Ve hře jsou Bangkok a Vietnam. Vienna House očekává uzavření první transakce ještě během letošního roku.
Jonathan Wigley, generální ředitel AHS, dodává: „Pro rozšiřování U Hotels & Resorts na evropském trhu si neumím představit vhodnějšího partnera než Vienna House. Oběma firmám je společná nesmírná vášeň pro hotelový byznys i důkladné porozumění jeho podstatě: Jde o spokojenost hosta a autentickou pohostinnost. Právě to jsme my v AHS hledali.“

Facebook

P.S.: O značce U Hotels & Resorts:
Značka byla vytvořena s cílem oslovit dnešní cestovatele a naplnit jejich očekávání v rychle se měnícím světě ubytovacích služeb. Značka U Hotels & Resorts byla založena v roce 2008. Jedná se o nekomplikované bijoux deluxe hotely, které představují inspirativní směsici místních tradic a designových akcentů s moderním vybavením, službami a zařízením. Nenápadně podporují sofistikovaného cílového zákazníka v touze poznat místní prostředí. Unikátní koncept služeb U Hotels & Resorts nabízí užívání pokoje po dobu 24 hodin, snídani kdykoliv a kdekoliv, bezplatné Wi-Fi připojení, program U choose, telefonické hovory v ceně a program U Make a Difference.

Redakce FFN

www.viennahouse.com
 
www.uhotelsresorts.com