****Hotel Hřensko sídlí v nádherné budově, která vznikala v roce 1910-1914. Jel jsem kolem do Českého Švýcarska zas něco natočit a tak mi to nedalo a zašel jsem do hotelu a domluvil se se slečnou provozní a díky tomu o pár týdnů později vznikl tento vlog.
 
Vezmu vás na terasu na oběd, do hotelových pokojů, do sauny i do velice nezvyklého skalního prostoru, který mají jen tady. je to vinný sklípek. V Hřensku bych ho tedy určitě nečekal.
 
***********************************************************
Je to  FIREMNÍ SELFIE VLOG - neboli ukažte mi co děláte. Já to na sobě vyzkouším a pošlu to dál s mým komentářem.
***********************************************************
 
DUŠAN je tu JAKODOMA je český písničkář, kytarista, vodák, kreativní a zvídavý člověk a nyní Youtuber, se kterým zažijete hlavně pohodu.  Podíváte se s ním na různá místa v Čechách a na Slovensku. V jeho videích se dozvíte něco z dušanova pestrého života. Bydlel na několika místech České Republiky a jako malý vyrůstal i Slovensku ke kterému má silný citový vztah.  Pracoval jako závozník na TIRáku, jako horník 600 metrů pod zemí, jako interierový designer, animátor se svým dětským pořadem a mnoho let jako account manager Seznam.cz. Dnes má malou online reklamní agenturu. DUŠAN má povahu buldoka, k čemu se rozhodne to dotáhne do konce, je to mistr improvizace jak s kytarou tak s kamerou, miluje příběhy lidí, do kterých se dokáže vcítit a proto je mu mnoho lidí ochotno svůj životní příběh svěřit.
*************************************************************
 
Odkaz na web: www.dusanjetujakodoma.cz
Facebook: www.facebook.com/dusanjetujakodoma
Instagram: https://www.instagram.com/dusanjetujakodoma
Odkaz na kanál s videi: Https://www.youtube.com/dusanjetujakodomaCZ
Link na toto video: https://youtu.be/uDdMF14DuxA
 
Facebook