Vezmu vás na Terminál 3, letištní plochu, autobusem se podíváme na odlety a přílety letadel tak blízko, že uslyšíte burácení motorů. Poradím vám kde zastavit, abyste to měli na letiště kousek, řeknu vám kolik stojí vstupné a budete přesně vědět, co za své peníze dostanete. 
Video je trochu delší, ale pokud jste fanda techniky bude se vám určitě líbit. Jenom na jídlo běžte asi jinam, než do restaurace na letišti. Ceny ok, ale obsluha a kvalita... ne to už nechci. 
 
***********************************************************
DUŠAN je tu JAKODOMA je český písničkář, kytarista, vodák, kreativní a zvídavý člověk a nyní youtuber, se kterým zažijete hlavně pohodu. Podíváte se s ním na různá místa v Čechách a na Slovensku. V jeho videích se dozvíte něco z Dušanova pestrého života. Bydlel na několika místech České Republiky a jako malý vyrůstal i Slovensku ke kterému má silný citový vztah. Pracoval jako závozník na TIRáku, jako horník 600 metrů pod zemí, jako interierový designer, animátor se svým dětským pořadem a mnoho let jako account manager Seznam.cz. Dnes má malou online reklamní agenturu ve které se zabývá video marketingem a v roce 2016 začal vyrábět vlastní vlogy.
DUŠAN má povahu buldoka, k čemu se rozhodne to dotáhne do konce, je to mistr improvizace jak s kytarou tak s kamerou, miluje příběhy lidí, do kterých se dokáže vcítit a proto je mu mnoho lidí ochotno svůj životní příběh svěřit.
*************************************************************
 
Odkaz na web: www.dusanjetujakodoma.cz
Facebook: www.facebook.com/dusanjetujakodoma
Instagram: https://www.instagram.com/dusanjetujakodoma
Odkaz na kanál s videi: Https://www.youtube.com/dusanjetujakodomacz
Link na toto video: https://youtu.be/RsSezBPcH1Q
Facebook