Dnes je Den sv. Valentýna oslavou lásky a krásnou tradicí. Páry se obdarovávají a oslavují svoji náklonnost. A toho není nikdy dost. Není jednoduché vymyslet na Valentýna zajímavý dárek. Buďte letos klidně trochu praktičtí a oslavte svátek zamilovaných s kadeřnictvím Klier. Máme pro vás hned několik variant.

Facebook

Valentýnská akce pro páry
Když přijdete s partnerem od pondělí 12. února do středy 14. února do kteréhokoli salónu Klier nechat si upravit vlasy, tak pán dostane ke službě relaxační masáž ZDARMA a dáma pak oblíbený obřad a ošetření vlasů Fusio-Dose od Kérastase, také ZDARMA. Fusio-Dose je intenzivní, hloubkové ošetření vlasů na míru. Vyškolení kadeřníci vyberou kombinaci aktivních látek právě pro vás a dodají tak vlasům vše, co potřebují. Výsledek je viditelný okamžitě.

Dárkový voucher na služby i kosmetiku
Další tip na dárek, který ocení každá žena i muž, jsou dárkové vouchery v hodnotě 1000, 500 a 300 Kč. Voucher lze využít na služby kadeřnictví Klier (střih, barvu, regeneraci, styling, vlasové kúry aj.) i na nákup produktů profesionální vlasové kosmetiky na salónech.

Výhodné balíčky vlasové kosmetiky
Koho by nepotěšil pořádný balíček kvalitní profesionální vlasové kosmetiky?

Kadeřnicví Klier? Flexibilní a bez objednávání
Salóny Klier jsou otevřené 7 dní v týdnu a není nutné se do nich vůbec objednávat. Najdete je na 33 místech České republiky.

Redakce FFN a www.klier.cz

 

Fotogalerie k článku