„Chceme být dobrým sousedem a pomáhat lidem v našem okolí. Proto jsem rád, že můžeme podpořit Nadační fond Pink Bubble, který pomáhá těžce nemocným pacientům. Věřím, že čeští i zahraniční cestující najdou v Pink Bubble Meditation klid na zasloužený odpočinek před odletem a zároveň se dozvědí o důležité činnosti Pink Bubble,“ uvedl Jiří Pos, předseda představenstva Letiště Praha.

Facebook

Slavnostního otevření se zúčastnili také ambasadoři a podporovatelé Nadačního fondu Pink Bubble jako Jiří Dvořák, Martin Pošta, Elizabeth Kopecká, Gabriela Partyšová, Miloš Pokorný či Jana Melichová.

„Spolupráce na našem pokojíčku byla neuvěřitelně rychlá a skvělá. Letiště mám ráda, trávila jsem zde poměrně hodně času a vnímám ho jako hezkou zastávku do světa, kde i teď bude kousek růžové barvy naší nadace,“ řekla při slavnostním otevření Martina Šmuková, zakladatelka nadačního fondu Pink Bubble.

Pink Bubble Meditation Lounge se nachází v neveřejné části Terminálu 1 před odletovými gaty. Odpočinková místnost je cestujícím dostupná nonstop.

Redakce FFN a Letiště Praha