K tomu si tento víkend můžete užít výborné lahůdky z udírny v rámci gastro víkendu s názvem “Řezník a jeho udírna“. Proto neváhejte a využijte jednu z posledních možností užít si lyžování na Lipně.

Facebook

Je už jasné, že zimní sezóna se blíží ke svému konci. Ve Skiareálu Lipno je návštěvníkům ale stále k dispozici většina sjezdových tratí, které jsou dennodenně upravené a připravené na všechny, kteří si chtějí užít lyžování, snowboarding nebo se třeba ještě něco naučit v jedné z nejlepších lyžařských škol v republice.

Počasí sice není úplně zimní, ale my máme úžasné zaměstnance na kopcích a děláme všechno pro to, abychom našim návštěvníkům nabídli podmínky k tomu si naplno užít jednu z posledních možností na lyžování v této sezoně,“ vysvětluje tisková mluvčí Skiareálu Lipno Olga Kneiflová.

Relaxace v páře a perfektní jídlo
Po zimních radovánkách se přímo nabízí relaxace v páře nebo v příjemně vyhřáté vodě. Oboje najdou návštěvníci v Aquaworld Lipno, kde si na své přijdou i děti díky skluzavce a bazénu s protiproudem. Unavení sportovci naopak můžou odpočívat ve vířivce a kochat se neopakovatelným výhledem na hladinu lipenského jezera.

Skiareál Lipno kromě skvělé příležitosti rozloučit se na svahu se zimou nabízí také špičkovou gastronomii. Návštěvníci ji najdou jak na svahu, tak pod ním třeba ve vyhlášené restauraci Stodola. Navíc se o víkendu od 17. do 19. března mohou těšit na vskutku kulinářský zážitek plný voňavých klobásek, lahodných párků, jemného uzeného masa a piva jako křen. To vše a mnohem více totiž nabídne gastro víkend s názvem Řezník a jeho udírna.

A pokud jste spíše na sladké, nevadí. Na mlsné jazýčky se těší unikátní a jedinečná cukrárna Povidloň. Zde si můžete vybrat z mnoha tradičních i nově a originálně vytvořených zákusků.

Ať už tedy fandíte zimním radovánkám, gastro zážitkům, nebo jste spíše kochací typ a vyrazíte na Stezku korunami stromů, víkendem na Lipně neuděláte chybu.

Redakce FFN