Facebook

Z dlouhodobé spolupráce může vzniknout profesní přátelství postavené na vzájemném respektu k vlastní tvorbě. Sérii špičkových seminářů zahájila autorka projektu, úspěšná česká designérka, Diana Turinová: „Světové veletrhy letos neproběhly, proto jsme se společně rozhodli jejich místo v našich kalendářích zaplnit unikátním dvoudenním seminářem v našem showroomu Deco Loco. Představíme nové trendy, nové dekory, nová partnerství, nové instalace – máte se na co těšit.“  Za řečnický pult Diana Turinová pozvala specialisty, a zároveň významné partnery showroomu DECO LOCO. Prezentovaly se novinky v segmentu dřevodekoru či povrchové úpravy dřeva, stále oblíbenějšího nadčasového pohledového betonu, či kompletního řešení interiérové a exteriérové zeleně. Novinky z interiérového designu uvedla sama hostitelka.

DECO LOCO collection                            
Hledáme, vybíráme, kombinujeme…DECO LOCO showroom vznikl s jediným účelem: vytvořit krásné místo, kde můžete najít inspiraci pro jakékoli realizace pod jednou střechou. Širokou a pestrou nabídku útulného showroomu doplnila řada DECO LOCO collection. Ta představuje výběr zajímavých kousků nábytku a interiérových doplňků. „Skládáme a stále rozšiřujeme kolekci produktů od různých evropských výrobců, které spolu ladí dohromady a navzájem se doplňují. Sázíme na čisté linie, kvalitu zpracování, detaily a udržitelnost,“ upřesňuje Diana Turinová.
V nabídce najdete kvalitní masivní nábytek, čalouněné sedací soupravy, křesla, židle, nábytek pro vybavení kanceláří i stále častějších home office, nebo nová designová svítidla.

BETCORE: Doba betonová 
Společnost Betcore se více než 20 let specializuje na precizní zpracování luxusních dekorativních stěrek v interiérech i exteriérech. Smysl pro perfektní detail značce Betcore vydláždil přímou cestu k aplikaci stěrek i na daleko specifičtějších realizacích, než jsou jen běžné stěny a podlahy v českých interiérech. Pohledový beton je pro všechny generace, nepodléhá totiž aktuálním trendům a v domácnosti nikdy nezestárne. Jde o nadčasovou záležitost, která je trendy v každé době, ať jde o jakkoli rozmanitý odstín či strukturu stěrek. Zvládnutí bezchybného řešení detailů se ukáže u stěrek především v hranách. Odborníci z Betcore jsou proto vyhledávaní pro realizace náročných a velmi členitých povrchů, třeba betonová schodiště, která vyžadují precizní práci při opracování hrany schodu.

FLOWER SERVICE: Zelená s důrazem na design a architekturu
Flower Service s.r.o. nabízí produkty a služby spojené s kompletním řešením interiérové a exteriérové zeleně pro komerční i soukromé objekty. Její portfolio se rozrůstá opravdu rychle – aktuální novinkou v rámci prodeje či pronájmu je řada designových a zároveň také funkčních květináčů pro udržení dlouhé životnosti zeleně, mechových obrazů nebo také mechových stěn. Oblíbené jsou v poslední době nové systémy vertikálních zelených zahrad, které umožňují vysokou variabilitu realizací interiérových i exteriérových stěn různých velikostí a tvarů. Jsou jimi například – Zelené paravány nebo Smart Walls, ty se objevují čím dál více v otevřených prostorech a jsou moderním řešením pro oddělování společenských prostor.

KRONOSPAN: Světový lídr ve výrobě desek na bázi dřeva představuje Trendy 20/21
Jedna ze světových špiček v oblasti výroby desek na bázi dřeva pro nábytkářský průmysl a stavebnictví. Společnost Kronospan se už několik let významně podílí na zlepšování kvality bydlení, a proto jsou Trendy 20/21 opět velkolepé. Charakterizují propojení všeho, co do sebe zapadá a je v duchu umění a modernizace. Výjimečnost nové kolekce je v dekorech pracovních desek, které imitují povrch mramoru s replikami přírodních prasklin či využívají elegantní matné struktury s jemným hedvábným povrchem a decentními glittry. Kronospan na zářijovém semináři v DECO LOCO, představil novinky nejen v laminovaných a pracovních deskách, ale také v rámci stylové řady Slim Line, jenž je tvořena ze speciálních kompaktních desek, které v sobě propojují štíhlost, vysokou odolnost a moderní design. Desky Slim Line jsou stylovou součástí inovativních kuchyní, nadčasových koupelen nebo kreativních kanceláří.

LUSITO: Hravost spojuje
Lusito je ztělesněním hraní a hravosti. Diana Turinová navrhuje a realizuje dětské pokojíčky tak, aby byly nejen barevné, zábavné a kreativní, ale zároveň bezpečné a praktické. Značka Lusito vyrábí na zakázku nábytek (i ten rostoucí), čalouněné sedáky, svítidla, hravé doplňky pro nejmenší děti i pro teenagery, kteří chtějí mít stylový a moderní pokoj pro studium i zábavu. Lusito znamená komplexní řešení prostoru, od prvního návrhu pro kouzelnou realizaci. Dianě nikdy nedochází inspirace, proto se vždycky můžete těšit na nový originální svět, který bude patřit právě vašim nejmenším, spokojené budou nejen děti, ale i rodiče.

Redakce FFN

www.decoloco.cz