Bohatý program plný každodenních animací bude v největším aquaparku ve střední Evropě provázet celé léto od 27. června do 31. srpna. „Děti se mohou těšit na prázdniny plné her a soutěží v pirátském stylu, závody v lodičkách Bumperboats anebo koncerty oblíbené dívčí kapely Lollipopz, která k nám dorazí hned dvakrát,“ prozrazuje Vladana Horáková, generální manažerka Aquapalace Praha.

Facebook

V Čechách ojedinělou zábavu pro všechny věkové kategorie přináší i VR herna přímo pod vodní hladinou a virtuální realita na tobogánu s vesmírnou tematikou. Novinkou je pro letošek podvodní hudba v Korálovém dómu. Všechny atrakce Aquapalace Praha jsou v provozu. Návštěvníci nepřijdou o mořské vlnobití a oblíbenou Divokou řeku, která je se svými 250 metry nejdivočejším a nejdelším tobogánem v ČR.

Kromě animací a soutěží nabídne Aquapalace Praha i speciální tematické akce. „Ve Vodním světě budeme hostit 4 semifinálová kola MISS České republiky. Kromě oblíbené soutěže krásy se uskuteční také Den s integrovanými záchrannými složkami, kdy se návštěvníci mohou těšit třeba na zásah policie ČR v potápěčské jámě. Přesně v polovině prázdnin pořádáme Malý letní Silvestr,“ dodává k programu Vladana Horáková. První semifinále MISS České republiky zahájí letní sezónu (20. 6.), druhé pak otevře prázdninový program (27. 6.).

Zábava pro dospělé
Aquapalace Praha myslí i na dospělé, pro které otevřel nový Pool bar s drinky servírovanými přímo do vody. Ten slavnostně pokřtila miss České republiky Eliška Bučková společně s režisérem a bavičem Jakubem Kohákem. Prvním koktejlem byl Sweet aqua shick, který pojmenoval známý herec. Drink připravil Martin Vogeltanz, který je pětinásobným barmanem ČR a dvojnásobným medailistou z koktejlového mistrovství světa.
Změn doznala i rozsáhlá venkovní zahrada s lehátky a bazény, která se nově rozrostla o fitness workoutovou zónu. Novinkou je i VIP zóna s privátními postelemi s nebesy, které nabídnou návštěvníkům soukromí a příjemné útočiště před slunečními paprsky.

Rekonstrukce i nové atrakce
„Nezaháleli jsme ani v době karantény. Pro bezpečnost návštěvníků jsme položili nové protiskluzové podlahy v Paláci dobrodružství a bazén s vlnobitím v Paláci Pokladů dostal nové obklady. Hosté se mohou těšit i na nové hrací prvky na venkovní zahradě a skluzavky pro nejmenší,“ prozrazuje Vladana Horáková. Zařízení navíc disponuje vysokou úrovní bezpečnostních i hygienických podmínek, díky kterým si návštěvníci užijí léto u vody v bezpečí.
Vodní svět o rozloze 9 150 m2 je nejzábavnějším aquaparkem ve střední Evropě. Je tvořen třemi paláci, v nichž si na své přijde opravdu každý. Rozsáhlý Saunový svět tvoří komplex čtrnácti druhů saun a prohříváren. Dělí se na finské sauny, římské lázně a venkovní sauny. Pod jednou střechou se nachází i luxusní SPA & Wellness určené pro milovníky odpočinku, pravidelných masáží či obličejových procedur a moderní plně klimatizované dvoupodlažní Fitness, které disponuje rozsáhlou kardiozónou s řadou nejnovějších kardiotrenažerů i širokým spektrem skupinových lekcí.

Redakce FFN

www.aquapalace.cz

 

Fotogalerie k článku