Svou výhru, automobil Škoda Karoq, obdržel během slavnostního setkání se zástupci Kauflandu v centrále společnosti v Praze na Vypichu dnes, v úterý 12. května 2020.

Facebook

Věrnostní karta, kterou Kaufland představil v únoru letošního roku, poskytuje všem držitelům kromě šance na výhru automobilu také celou řadu výhod jako každodenní speciální nabídky a slevy na míru nebo pravidelné soutěže o další hodnotné ceny. „Spektrum benefitů, které Kaufland Card nabízí, budeme neustále rozšiřovat. Chceme navíc spolupracovat i s dalšími partnery, aby si naši zákazníci mohli užít výhody věrnostní karty nejen v Kauflandu,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti.

Kartu Kaufland Card mohou zákazníci získat dvěma způsoby: v elektronické podobě stažením Kaufland aplikace v Apple Store nebo na Google Play či ve fyzické formě vyzvednutím v oddělení informací v kterékoli z prodejen. Registrovat se a kartu aktivovat poté mohou jak přímo v prodejně, tak z domova pomocí webového registračního formuláře na www.kauflandcard.cz. Plastovou kartu lze samozřejmě propojit s tou digitální. Na jeden digitální účet v aplikaci může mít zákazník přihlášených až pět fyzických karet.

Redakce FFN a Kaufland Card

Fotogalerie k článku