Nabídka směřuje k záchranným složkám, policistům, hasičům, záchranářům, či lékařům, nebo vojákům Armády ČR, případně i dalším institucím, organizacím, firmám, například týmům energetických firem, telekomunikačních, síťových a infrastrukturních operátorů nebo dopravcům. Ubytovací kapacity jsou v Liberci, Harrachově, Praze a  v Krušných horách.

Facebook

„Už v minulém týdnu jsem kontaktoval hejtmana Martina Půtu, který kontaktoval krajské vojenské ředitelství s nabídkou propůjčení našich hotelů vojákům, nebo komukoliv komu by mohly být naše hotely aktuálně užitečné. Víme, že například v Harrachově, kde máme volný hotel, jsou vojáci zajišťující ostrahu hranice ubytováni v tělocvičně či velkých společných noclehárnách. Podobně u hranic máme k dispozici také náš hotel v Hasištejně v Krušných horách, nebo pokud by například lékaři či záchranáři z regionů potřebovali služebně přenocovat v Praze, nabízíme kapacity našeho hotelu na Václavském náměstí. Tímto nabízíme naše ubytovací kapacity a pomoc celého týmu kolegů z Pytloun Hotels, prosím obraťte se na nás,“ říká Lukáš Pytloun, majitel a zakladatel sítě PYTLOUN HOTELS.

PYTLOUN HOTELS se také v souvislosti s uzavřením všech hotelových provozů v ČR rozhodla upravit část svých apartmánových ubytovacích kapacit na dlouhodobé ubytování. „Naše aktuálně prázdné apartmánové kapacity v hotelech Pytloun Flat Hotel a Pytloun Apartments v Liberci jsme se rozhodli upravit a nabídnout formou pronájmu na dlouhodobé bydlení,” dodává Lukáš Pytloun.

Redakce FFN