Od ledna spojí také navíc Mlékárna Valašské Meziříčí své síly s Vídeňskou společností Manner a podpoří všechny nadšence zdravého životního stylu soutěží o zajímavé ceny. Pro zdravější tělo a svěžího ducha. To vše navíc chutně a zábavně.
„Po Vánocích téměř každý myslí na to, jak se dostat zpět do formy, proto se více zajímáme o to co jíme. Naše výrobky se skvěle hodí do zdravého jídelníčku. Bílý jogurt si můžeme vychutnat samostatně, ale také jako součást zdravé snídaně nebo svačinky,“ říká ing.Radka Benešová, marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí a dodává: Připravili jsme recepty, které můžeme zařadit do povánočního zdravého jídelníčku. Palačinky s proteinem a naším Bílým jogurtem nastartují ráno a Smoothie s Kefírovým mlékem nízkotučným je skvělou odpolední svačinkou.“

Facebook

Zdravé palačinky s proteinem

Potřebujeme: 150 g bílý jogurt z Mlékárny Valašské Meziříčí, 30 g proteinu (vanilkový, čokoládový), 1 vejce, 50 až 100 ml voda, ovoce a oříšky dle chuti, javorový sirup nebo med na dochucení.

Postup:
Nejprve rozklepneme celé vejce do mísy a přidáme proteinový prášek s vodou. Vodu lijeme postupně, nemusíme použít všechnu, tak aby vzniklo středně husté těsto. Vzniklé těsto lijeme na pánvičku, tvoříme malé lívance a opékáme z obou stran. Mezi lívance můžeme dát bílý jogurt z Valašska, posypat ovocem, oříšky a dochutit medem či javorovým sirupem.

Smoothie s kefírem

Potřebujeme: 1 sklenici kefírového mléka nízkotučného z Mlékárny Valašské Meziříčí, 300 g jahod, řapíkatý celer, 1/2 banánů, 2 lžíce ovesných vloček

Postup:
Všechny suroviny rozmixujeme a nalijeme do sklenice. Můžeme dozdobit nasekanými oříšky a lístky máty.

Soutěž s Mlékárnou Valašské Meziříčí
Mlékárna Valašské Meziříčí ve spolupráci se společností Manner připravila pro své zákazníky soutěž o zajímavé ceny. Soutěž probíhá od 11.1.2020 do 13.3.2020 prostřednictvím facebookových stránek Mlékárny Valašské Meziříčí www.facebook.com/mlekarnavm.
Vyhrát lze víkendový pobyt, kávovar, lyže, sáně, přilby či další zajímavé ceny.

Redakce FFN