Na FAST DAY se prezentovalo bezmála sto společností spadajících do distribučního portfolia FAST ČR, a tyto značky návštěvníkům představily novinky pro předvánoční období i rok 2020.

Facebook

Veletrh přivítal téměř dva tisíce návštěvníků z řad tuzemských i zahraničních obchodních partnerů a zákazníků společnosti FAST ČR.V logistickém areálu JIPOCAR v Jihlavě se představilo téměř sto renomovaných značek, které prezentovaly své produktové portfolio i novinky pro následující rok. Mezi vystavovateli nechyběly Sencor, DeLonghi, Kenwood, Samsung, LG, SodaStream, Sage, Philco, Catler, Bayby, Electrolux, Candy, Hoover, Sharp, Beko, Whirlpool, Indesit, Haier, Daewoo, Panasonic, Philips, BaByliss, Fieldmann, Retlux, Stell, Braun, Casio, Yenkee, Lamart, Buddytoys, Bayby, Energizer a další společnosti.

Dominantou veletrhu byl výstavní stánek značky SENCOR, která opět demonstrovala svou rychle se rozšiřující nabídku pomocníků do domácnosti, jež se prodávají ve více než 50 zemích světa. Značka se především zaměřila na uvedení novinek z portfolia malých domácích spotřebičů  - robotických a tyčových vysavačů, multifunkčních hrnců a  „černé“ elektroniky – řadu televizí v čele se Smart UHD televizorem, voděodolný Bluetooth reproduktor SSS 6800 Sirius maxi nebo bezdrátová sluchátka. Mezi další představené novinky patří kuchyňské roboty, meteostanice, modulátory do automobilů nebo nové robotické a tyčové vysavače s mopem.

Na stánku Sage ukazovali své umění ambasadoři značky – mistr světa v míchání koktejlů Achim Šipl, šéfkuchař Dalibor Navrátil a barista Tomáš Bilík. Značka rovněž představila novinky pro nadcházející sezónu – například přístroj 3X Bluicer Pro, který unikátně kombinuje funkce mixování a odšťavňování, nebo pákové espresso The Barista Pro.

Značka SodaStream, specialista na čerstvou perlivou vodu nachystanou z pohodlí domova, představila několik novinek. Vedle nových limitovaných edicí výrobníků SodaStream byly netradičním způsobem v prostředí lesa představeny společenské a volnočasové lahve „Voda s sebou“. Tyto opakovaně použitelné lahve jsou praktickým, skladným i elegantním obalem na vodu kdekoliv na cestách. SodaStream nezapomněl ani na významné výročí našich novodobých dějin a na trh uvedl limitovanou edici lahví JET k 30. výročí sametové revoluce.

Své profesní umění předvedli na stánku BaByliss ambasadoři značky Dagmar Míznerová a Tomáš Arsov, kteří společně s finalistkami České Miss 2019 představili nové produkty společnosti. Především pak exkluzivní řadu Elegance Rosegold zahrnující profesionální vysoušeč vlasů 5336PE, žehličku na vlasy 2598PE a loknovací kulmu 2663PE.

Značka RETLUX okouzlila návštěvníky bohatou nabídkou vánočních svítících ozdob a dekorací, která bude již brzy velmi aktuální. Do jejího portfolia dále patří široké spektrum osvětlení, žárovek a praktických pomocníků, jako je například laserový dálkoměr, digitální multimetr nebo detektor kouře.

U značky STELL byly k vidění nejen držáky na televizory, reproduktory, projektory a satelity, ale i ergonomicky řešené pracovní stanice a držáky na monitory. Ty byly představeny jako komplexní vybavení jednoho z ukázkových pokojů.

Redakce FFN