Hlavním partnerem je hlavní město Bratislava a Bratislavský región, který zastupuje Bratislava Tourist Board  https://www.visitbratislava.com. Přijďte si pro tipy na podzimní  výlety do Bratislavy a ochutnejte bratislavské rožky a Devínsky ríbezlák.

Facebook

Svoji aktuální nabídku představí také Košický a Žilinský región, přijedou i zástupci z Vysokých Tater, Oravy, Spiša, Pienin, Středního Slovenska, Horehronia, Novohradu i Podpoľania, nebude chybět ani jižné Slovensko zastoupené Žitným Ostrovem a Podunajskem.

Nakoupit si budete moct slovenskou majoliku od pani Renátky Hermysové, panenky se šustí od Marienky Katušové, anebo fujaru či bič od Martina Brxu, tak designové slovenské ponožky od firmy Fusakle. O slovenský hudební program se postarají slovenští interpreti a jejich kapely – Čarovné ostrohy, Medial Banana, Malalata a vyvrcholením programu bude Polemic.

Souběžně se uskuteční i Open Air výstava Cesta k slobode. Výstava bude po skončení Slovenských dní v Praze přesunutá před kostel Sv. Václava, kde setrvá až do 17. listopadu. Výstava představí na velkoplošných panelech soubor sedmnácti fotografií známé slovenské fotografky Zuzany Mináčové.

V rámci programu budou probíhat i soutěže o produkty ze Slovenska i o pobyty na Slovensku.

Redakce FFN

Fotogalerie k článku