Užívat si společnosti těch nejlepších přátel nebo rodiny, lelkovat, nemyslet na práci a povinnosti, a přitom si pochutnávat na báječných potravinách na čerstvém vzduchu, je zkrátka k nezaplacení.
Piknik si můžete užít ve volné přírodě někde u rybníka, v městském parku, anebo třeba na zahradě. Stolovat pod širým nebem můžete jen tak, ale klidně tak oslavte narozeniny, rozlučte se se svobodou nebo v tomto duchu uspořádejte firemní team building. Navíc, chcete-li naplánovat romantický večer se svou drahou polovičkou, tohle je skvělý tip na rande.

Facebook

Piknik se ale neobejde bez základní výbavy. Přeci nechcete sedět na bundě a pít z lahve. Dejte takovému gastro zážitku trochu šmrnc!

Co si s sebou na piknik zabalit?

  • Košík – bez něj by to nebyl stylový piknik a s igelitkou do parku nikdy jít nechce.
  • Deku – na příjemné polehávání na trávě.
  • Chladící box – takový, co uchová „bublinky“ a jiné nápoje v té správné osvěžující teplot.
  • Nádobí – pokud chcete opravdu stolovat se vší parádou, pořiďte si nádobí plastové nebo papírové. My osobně doporučujeme eko produkty!
  • Skleničky na víno – každý správný tramp si s sebou nosí plastové sklenice na víno, kterým odšroubuje nožičku, aby tak ušetřil místo v batohu. A přesně taková vychytávka se vám bude hodit i na piknik. Přeci nebudete pít z obyčejného kelímku!
  • Dostatek jídla a pití pro celou partu.

Dodo vám přispěchá na pomoc!
A co dělat, když je zábava v plném proudu, ale jídlo a pití došlo? Zavolejte si na pomoc kurýra DoDo, který přiveze, nač si vzpomenete! Toužíte po nakládaných olivách? Nefiltrovaném Proseccu nebo čerstvě natočeném pivu? Anebo se vám snad zachtělo házet si létajícím talířem nebo si zahrát nějakou společenskou hru?
Doďák je tu od toho, aby svým zákazníkům plnil všechna přání a obstaral, o co si napíšete.

Redakce FFN