V roce 2019 nás čeká mnoho zajímavého, a to vše od jedné z největších distribučních společností v naší republice FAST ČR.  

Facebook

 

Výstavní hala přivítala téměř 1500 návštěvníků řad obchodních partnerů z ČR i zahraničí. Jednotlivé značky představili své portfolio stávajících výrobků, ale i novinek na další rok. Mezi vystavovatele patřili značky Sencor, DeLonghi, Kenwood, Samsung, LG, SodaStream, Sage, Philco, Catler, Electrolux, Candy, Hoover, Beko, Whirlpool, Indesit, Haier, Daewoo, Panasonic, BaByliss, Fieldmann, Retlux, Stell, Braun, Casio, Yenkee, Lamart, Bayby, Panasonic, Energizer a další.

 

U vlastní značky SENCOR byla představena ucelená perleťová řada kuchyňských spotřebičů, kterou v 1. čtvrtletí 2019 doplní vakuový mixér. SENCOR představil i nové set-top-boxy, které pomohou příjmu signálu DVB-T2 do televizí bez této funkce. A dále spoustu novinek z oblasti domácnosti, kuchyně i osobní péče. V rámci SENCOR příslušenství byly představeny nové cyklo-svítilny a nové BT sluchátka.

 

Značka SodaStream, specialista na čerstvou perlivou vodu nachystanou kdykoliv doma bez plastových obalů, představila svůj hlavní trumf - limitovanou edici výrobníku domácí perlivé vody SodaStream Jet Premium, který poutá pozornost novými barevnými kombinacemi osvědčené leskle černé s kovovým nádechem a jedné ze tří metalických barev titanové, zlaté či růžově zlaté.

 

Značka Sage spouští v listopadu televizní a internetovou kampaň, v které se zaměřuje na kávu a grilování, stejně tak byl laděn i stánek, kde i Tomáš Bilík ambasador značky Sage zdůrazňoval, že káva není pouhým nápojem, ale rovněž prozrazuje, jací doopravdy jsme. Stejně tak kuchař Dalibor Navrátil, předvedl grilování jako symfonii vůně a chutí, nikoliv jako pouhý proces přípravy jídla. Vysokou kvalitu produktů a uživatelský komfort zdůrazňuje také i nový claim značky Sage Master Every Moment.

Další vlastní značka RETLUX oslnila návštěvníky portfoliem vánočních svítících ozdob a dekorací a nadchla kutily a zahrádkáře novými organizéry, které se na trhu objeví začátkem roku 2019.

Značka distributora FAST ČR, značka STELL představila nejen široké portfolio držáků na televizory, ale především řadu ergonomicky řešených produktů. Nabídka Stell se rozšiřuje o držáky na monitory, Sit-Stand stoly, Sit-Stand pracovní stanice a další.

Na stánku BaByliss Dagmar Míznerová, ambasadorka této francouzské značky s vítězkami soutěže Miss České republiky 2018 představila kompletní sortiment parních žehliček od základních až po ty nejluxusnější.

Značka Philco s více než 125letou tradicí představila několik unikátních novinek z kategorie praní a sušení v nejvyšší úsporné třídě a také novou kolekci malých spotřebičů v překrásném designu z eloxovaného hliníku.

Catler je tradičně synonymem kvality a inovací a svým vakuovým mixérem nebo indukčním multicookerem pořád hraje prim na trhu s malými spotřebiči. Zaujaly především novinky pro gurmány - japonské nože nebo nahřívací dečka.

Na stánku značky Fieldmann, byl pro návštěvníky představen výběr ze sortimentu zahradní techniky i nářadí. Poprvé zde byly k vidění i vyzkoušení nové zahradní vysavače/fukary a další technika. Možnost měnit jedinou baterii mezi vrtačkou, vrtacím kladivem nebo třeba pilou, vyzkoušeli zájemci na vystavené řadě aku nářadí ONE BATTERY FOR ALL s napěťovou třídou 18 V.

Na veletrhu vedle elektroniky byla možnost ochutnat i dobré jídlo a pití, které připravovali kuchaři jako Dalibor Navrátil, nositel mimořádného francouzského rytířského Chaine des Rotisseurs, jenž obdržel od francouzské vlády za přínos pro gastronomii. Dalibor s kolegy ugrilovali více jak 50 kg chobotnic, které dle jeho receptu se musí vařit s vinným korkem.

Táňa Pikartová

Fotogalerie k článku