Vstupní hala byla realizována v novém designu společnosti a&o. Rozsáhlá rekonstrukce si celkově vyžádala investici 10,5 miliónů eur. Hotel a&o Prag Rhea má 350 jednolůžkových, dvoulůžkových, rodinných pokojů a apartmánů a je vzdálen pouhé 3 minuty chůze od nejbližší autobusové zastávky. Díky své dobré poloze je ideálním výchozím bodem pro skupiny, rodiny, páry nebo baťůžkáře, kteří chtějí prozkoumat nejkrásnější části Prahy.

Facebook

Rezervace na adrese aohostels.com.
Designový koncept největšího evropského poskytovatele ubytovacích služeb a&o byl navržen architekty společnosti BWM a zohledňuje požadavky osob cestujících jednotlivě i ve skupinách: objekt má být moderní a funkční a vstupní hala má sloužit jako „obývací pokoj“ pro každého a živé místo setkání turistů z celého světa.
V třistapadesáti jednolůžkových, dvoulůžkových, rodinných pokojích a apartmánech se najde místo pro každého. Dokonce i pro autobus na vlastním firemním parkovišti. Pro malé děti je k dispozici dětský koutek, pro digitální nomády perfektně vybavená kolektivní pracovna, pro šetřílky kuchyně pro hosty, pro schůzky snack bar a pro hbité prstíky kulečníkový stůl. Zcela podle hesla a&o – everyone can travel.
Vstupní hala, snídaňová místnost a venkovní areál hotelu stejně tak jako všechny pokoje pro hosty a chodby a&o Prag Rhea byly nově vymalovány a vybaveny. Snahou bylo, aby se hosté v pokojích cítili dobře, a zvláštní důraz byl kladen na kvalitu lůžek, která vyvinula společnost BWM speciálně pro a&o. Flexibilní nábytkové prvky, záclony a trendy sedátka vytvářejí pestré barevné akcenty.

Redakce FFN

www.aohostels.com/de/presse