Aquapark nezapomíná ani na dospělé, pro které je připraven originální program ve večerních hodinách. Zahrají si kokosový pétanque, soupeře potrápí u legračního džunglebeerpongu a mohou se zapojit i do kvízu pro dospěláky.

Facebook

„Spolu s koupáním a řáděním na nejlepších tobogánech jsme pro návštěvníky připravili celodenní animace ve vodě i na souši. Dvakrát denně roztančí celý aquapark dobrodružní badatelé, odvážné děti si vyzkouší lovení pokladu z koryta řeky nebo zdolání Mauglího hory a mnoho dalšího. V provozu je i oblíbená venkovní zóna, kde se hosté mohou opalovat, koupat nebo navštívit stylový Coral bar, kde se servírují nápoje přímo ve vodě,” uvádí event manažerka Aquapalace Praha Dominika Longauerová.

Ve Vodním světě si návštěvníci užijí zábavu za každého počasí. V parných dnech nebo při bouřkách mohou malí objevitelé neúnavně pátrat v tajuplném Paláci pokladů, dobývat Palác dobrodružství a spokojeně odpočívat v Paláci relaxu. Legraci a napětí zažijí na 12 tobogánech, včetně šíleného adrenalinového trychtýře i tandemové skluzavky, kde se s parťákem utkají o nejrychlejší sjezd. V bazénu s vlnobitím bude mít celá rodina pocit, jako by se právě koupala v moři. Nechybí ani 450 metrů dlouhá Divoká řeka. Pro klidnější nátury je k dispozici plavecký bazén, vířivky s teplou vodou či dechberoucí Laser show.

Redakce FFN

www.aquapalace.cz