Vyzkoušejte speciální detoxikační program
Získal si oblibu zejména u západoevropských klientů. Jedná se o detoxikaci v té nejryzejší podobě, léčbu dle Dr. F.X. Mayra, pojmenované podle stejnojmenného lékaře, který ve Varech pobýval. Tato unikátní regenerační a detoxikační metoda vznikla právě zde díky jedinečnému složení místních léčebných pramenů. Principem je zbavit naše tělo nežádoucího kyselého prostředí a navrátit ho zpět k zásaditým „kořenům Jedná se o velmi specifickou kúru, která je přirozenou cestou k zachování zdraví celého organismu poškozeného všudypřítomným stresem, nepříznivým okolním prostředím a především nepřirozenými stravovacími návyky. Základem léčby je pitný režim čaje, nesycené vody a karlovarských minerálních pramenů i striktní a účinná redukční strava. Terapie je doplněna masážemi břicha, balneoterapeutickými procedurami, mezi něž se řadí koupele, masáže a fyzikální terapie. Kromě toho, že se po jejím absolvování budete cítit jako znovuzrození, má i jeden vedlejší pozitivní dopad. Díky očistě dochází také k hubnutí, což jistě ocení nejen ženy!

Facebook

Jak zabavit v Karlových Varech děti
I když zrovna není zima, můžete navštívit Vánoční dům s množstvím dekorací a největší výstavou plyšových medvědů ve střední Evropě. Vyjeďte lanovkou na Dianu s rozhlednou, mini zoo a výstavou motýlů. Nebo se společně vypravte na blízký hrad Loket, kde pravidelně probíhají akce pro děti.
Luxusní 4hvězdičkový superior hotel Vienna House Dvořák Karlovy Vary, držitel certifikátu EuropeSpa med, nejvyššího ocenění, které mohou evropská lázeňská zařízení získat, je jediné místo v České republice, kde jde léčbu dle F.X. Mayra odborně absolvovat. Vienna House Dvořák Karlovy Vary je ale také skvělým místem pro rodiny s dětmi. Je pro ně připraven bazén, dárek na uvítanou, spousta her a sekce v mobilním concierge, ve kterém bude nejmenší v sekci určené pro ně provázet skřítek Joh.

Táňa Pikartová

http://www.viennahouse.com/dvorak-karlovy-vary/

 

Fotogalerie k článku