Vienna House nabízí v podobě zimních skrytých pokladů z různých destinací patnáct důvodů, proč se vydat na zajímavý výlet mimo turisticky známá místa a objevovat Evropu tak, jak ji cestovatelé ještě neznají. K tomu ve všech destinacích Vienna House nabízí 15procentní zimní slevu.

Zlatým hřebem je výstava Sony World Photography Award v Berlíně, na které se představí nejlepších 200 fotografií světa. V Dornbirnu návštěvníky okouzlí večerní návštěva vrchu Karren s úžasnou vyhlídkou na moře světel v údolí Rýna. Na sever od Bukurešti se cestovatelé uvolní v devíti bazénech a šesti saunách Therme Bucuresti nebo se celá rodina vyřádí na šestnácti vodních skluzavkách. Do vídeňských příběhů se můžete ponořit v Ambergu během novoročního koncertu Dunajské filharmonie. Vydáte se na omamnou hudební cestu plnou vídeňské vášně a slasti. Na adrese Piotrkowska 217 v Lodži, která ukrývá kultovní postindustriální tovární areál, kde vzniklo vyhledávané kulturní centrum, můžete při vánočním pivním festivalu vzdát hold novým pivovarům. Zimní skryté poklady z různých destinací lze rezervovat na internetu od 27. listopadu pro cesty do 2. dubna 2018.
U všech nabídek je v ceně zahrnuta bezplatná vysokorychlostní wifi a snídaně.

Shrnutí akcí:

Facebook

Friday deal na černý pátek: rezervovat lze pouze 24. listopadu 2017 – 50procentní sleva na dvě noci ve zvoleném hotelu Vienna House, přičemž cestu je nutné uskutečnit do 25. března 2018

Zimní skryté poklady: rezervovat lze od 27. listopadu 2017 do 31. ledna 2018 – 15procentní sleva na ubytování ve zvoleném hotelu Vienna House. Cestu je nutné uskutečnit do 2. dubna 2018.

Redakce FFN

Fotogalerie k článku