„Vánoční novinky letošního roku jsou jak pro nejmenší děti, tak i předškoláky a děti mladšího školního věku. Tedy pro celou rodinu. V rámci přípravy her dbáme na to, aby naše hry členy rodin sbližovaly. Tedy, aby bavily i dospělé, a ti při společném hraní s radostí trávili čas se svými dětmi. Igráčkovým světem, tedy domečkem a hradem chceme rozšířit hrací prostředí pro holčičky i kluky. Toto prostředí jsme vytvořili z vysokopevnostního laminovaného kartonu,“ uvádí Miroslav Kotík, majitel společnosti EFKO - karton s.r.o. „Nová generace hry Pexetrio se oproti dosavadní produkci  liší většími kartičkami a zcela jiným grafickým zpracováním obalu. Všechny sady obsahují doplňkovou hru LOTO – TRIO a mini-encyklopedie ke všem zpracovávaným tématům,“ dodává Miroslav Kotík.
„Hry PEXETRIO naplňují heslo Jana Ámose Komenského: Škola hrou – Schola Ludus!,“ uvádí pan Bělka, autor hry Pexetrio. „Spojení s firmou EFKO – karton, s.r.o. pro společnou produkci her PEXETRIO umožňuje přímou kontrolu nad výrobou. Celá produkce probíhá v provozu firmy EFKO – karton s.r.o. Také spojení distribučních sítí obou firem umožní mnohem širší prodejní záběr a tím pádem lepší prodejní výsledky a získání nových koncových zákazníků.“

Facebook

Igráček multigo s řidičem
Představujeme nový koncept aut MULTIGO s téměř reálnou podobu skutečných náklaďáků, což malé kluky baví. Jedná se o stavební auto s valníkem a sklápěčku ze stavební firmy BEDI. Cisternu s hasičem se znakem místní hasičské stanice. Popelářské auto s popelářem s důrazem na ekologii, recyklaci a zdravé životní prostředí.  Proto je použita zelená barva a eko znaky. Nové MULTIGO je baleno v potištěném otevřeném obalu umožňující zákazníkovi lépe si ověřit  kvalitu provedení celého výrobku. V každém autě je řidič Igráček zafixovaný proti vypadnutí. Na zadní straně obalu se prezentuje unikátní snadno výměnný bajonet systém – k jednomu autu si zákazník může dokoupit různé nástavby. Jedná se o jedinečný systém obměny autíčka, která má firma chráněný jako užitný vzor.

Igráčkův domeček a nábytkem, Igráčkův hrad s rytířem včetně zbroje a koníkem
Igráček dostane letos k Vánocům vlastní prostředí. Domečky věrně zobrazují realitu běžného života doma.  Rytíři z hradu budou mít každý jiný erb, mohou tak proti sobě bojovat. Dvoupatrový Igráčkův domeček je nejenom krásná hračka, ale může se stát i hezkou dekorací dětského pokojíčku. Součástí je nábytek a dvě postavičky Chlapeček a Holčička. Domek se sestaví velmi snadno za pomocí plastových klipů, které podporují jeho stabilitu. Pevný domeček je vyroben z kvalitního laminovaného kartonu. Jako bonus před Vánocemi bude součástí balení i vánoční 3D stromeček zdarma.

Puzlle pro nejmenší
Zvířátek a zvířecí mláďata patří dlouhodobě u dětí k nejoblíbenějším obrázkům. Proto jsme pro ně připravili tyto 4 sety puzzlí Každý set obsahuje obrázky z 20, 40 nebo 60 dílků. Skládání puzzl rozvíjí u dětí jemnou motoriku, prostorovou představivost, a obrazovou paměť.

Pexetrio
Jedná se o edukativní hry s mnoha herními variantami, vhodnou také pro školky i školy. Hry jsou určený pro děti od 3 let. Při hře Pexetrio děti  hledají trojice obrázků, které patří významově k sobě. Každá trojice kartiček je opatřena stejným piktogramem, který pomáhá při správném sestavení trojic kartiček. Děti se zábavnou formou učí nejen poznávat stromy, zvířata, státy a podobně, ale také správně chápat co významově k sobě patří.
Pexetrio je původní zábavná a edukativní hra české firmy BETEXA. Vznikla v roce 2004.

Redakce FFN

www.efko.cz

www.betexa.cz

Fotogalerie k článku