Vienna House tento výjimečný skutek Michala znásobila, když se rozhodla kromě pobytu sponzorovat rodině také letenky do Paříže.     
 
Jen málo výherců by se zachovalo tak velkoryse jako Michal z Prahy
Zvítězil v soutěži o zájezd do Vienna House Dream Castle Paris se vstupem do Disneylandu® v Paříži pro celou rodinu od Vienna House, ale na zájezd nejel. Rozhodl se totiž poukaz na výlet přenechat pacientovi po onkologické léčbě, jenž je součástí charitativního projektu Můj nový život, a jeho blízkým. Organizace Můj nový život podporuje onkologicky nemocné děti a rodiče s cílem napomoci jim v období náročné i nákladné léčby zůstat součástí většinové společnosti a usnadnit jim po jejím skončení návrat do běžného života.

Soutěž byla jednou z letošních akcí, kterou Vienna House představila dětský koncept
Zároveň se však snaží i pomáhat. V červnu například hotely Vienna House Czech Republic otevřely na jeden den své brány onkologicky nemocným. Děti z organizace Můj nový život, se kterou hotely v tuzemsku dlouhodobě spolupracují, si v rámci jedinečné osvětové exkurze vyzkoušely zajímavé a hlavní hotelové funkce.
Podrobnosti a výhody dětského programu, konceptu a nabídky Vienna House pro nejmenší jsou na webových stránkách www.viennahouse.com/kids. K dispozici je vybavení pokojů pro děti, dárky proti nudě, speciální dětská menu a ve vybraných hotelech i dětské koutky a dětská snídaně. Děti do tří let jsou ubytovány ve Vienna House zdarma. Děti do 14 let pak mohou ve většině hotelů Vienna House spát za zvýhodněnou cenu.

Facebook

Redakce FFN