Stále populárnější příprava pokrmů na grilu patří už neodmyslitelně ke koloritu většiny společenských i soukromých akcí. Vítězí burgety, zkrátka ale nepřijdou ani milovníci steaků nebo žebírek. Na své si přijdou i vegetariáni, ochutnat mohou třeba nové grilovací sýry.

Facebook

„Lákavý čerstvý vzhled, jednoduchost přípravy a přijatelná cena – to jsou tři základní požadavky českých spotřebitelů na grilovací sortiment. Díky tomu u zákazníků vítězí jednoznačně burgery, které budou patřit i k hitům letošní grilovací sezony,“ říká Blanka Buchelová, nákupčí masa společnosti Tesco. Právě tyto požadavky bezezbytku splňují i oblíbené produkty řady Tesco Grill.

V nabídce je např. hovězí burger Texas styl, burger se slaninou, burger s cibulkou, burgerse sýrem, burger klasický s 98 % hovězího masa nebo miniburgery pro děti. Milovníci steaků jistě ocení 200gramový čistý nemarinovaný hovězí steak pouze v olivovém oleji. Dojde ale i na drůbeží masa v podobě kuřecích stehenních řízků nebo kachních prsou. Vyberou si i ti, co mají rádi vepřová žebírka nebo grilovací sýry. Vedle předpřipravených mas je v nabídce i množství nejrůznějšího koření, marinád nebo omáček, tedy vše, co potřebujete k bezchybnému grilování.

Iva Burianová

Fotogalerie k článku